Home / Inter Milán 1:0 Atlético Madrid Vyhrálo 9. Vítězství V řadě Ve Všech Soutěžích

Inter Milán 1:0 Atlético Madrid Vyhrálo 9. Vítězství V řadě Ve Všech Soutěžích

V prvním zápase osmifinále Ligy mistrů se Inter Milán utkal doma s Atléticem Madrid. V prvním poločase ani jedna strana nevstřelila branku a Thuram a Lautaro jednu po druhé promarnili. Ve druhém poločase Thuram odstoupil kvůli zranění. Arnautovič v Fotbalové Dresy s číslem 8 vstřelil vítězný gól po promarnění tří příležitostí. Inter Milán nakonec vyhrál v prvním kole 1:0 Atletico Madrid. Po vstupu do roku 2024 vyhrál Inter Milán 9 po sobě jdoucích vítězství. Ať už je to Serie A nebo italský Superpohár, Nerazzurri si udrželi kompletní vítězství. V prvním zápase právě skončeného osmifinále Ligy mistrů porazili doma Atletico Madrid trénovaného Simeonem. Inter Milán sice nakonec dosáhl jen na malé vítězství 1:0, ale jako vicemistr Ligy mistrů v minulé sezóně Inter Milán opět ukázal sílu silného evropského týmu. Druhý zápas osmifinále Ligy mistrů se bude hrát na domácí palubovce Atlética Madrid v polovině března. Těšíme se na další vzrušující souboj obou stran! Za zmínku stojí, že před touto hrou přišla z německého fotbalového světa smutná zpráva. Třiašedesátiletá německá legendární hvězda Andreas Bremer zemřela na zástavu srdce. Jako střelec ve finále mistrovství světa v roce 1990 je Bremer nejen celebritou německého fotbalu, ale také legendou Interu Milán. V Dres Inter Milán prožil vrcholné chvíle své kariéry a ve městě Milán zanechal mnoho klasických okamžiků. Toto vítězství patří Bremeru!