Home / Messi Opět Vyhrál!

Messi Opět Vyhrál!

Messi, který oblékl Dresy Inter Miami CF , pomohl týmu vyhrát 7 zápasů v Poháru UEFA a získal první mistrovskou trofej v historii týmu. V semifinále U.S. Open Cupu narazili na Cincinnati, tým s celkově nejsilnější silou ve Východní konferenci MLS. Z 0-2 na 2-2, na 3-3 v prodloužení a poté na penaltový rozstřel, tento zápas mezi nejslabším týmem v lize a jedničkou na východě téměř úplně kopíroval finále mistrovství světa v Kataru. Messi znovu vyhrál a měl šanci zvednout druhou trofej Interu Miami. V této hře jsou protivníci velmi silní a jejich taktika je také velmi dobře využívána. Messiho i Busquetse si soupeři přísně hlídají a dobré ofenzivní příležitosti nejsou téměř žádné. Do 65. minuty hry zaostával Inter Miami ještě o dvě branky. Přesto se Messi a jeho spoluhráči nevzdali. V kritickém okamžiku se Messi znovu postavil. Nejprve asistoval svému spoluhráči při nastaveném kopu, aby dostal gól zpět. Poté v závěrečné přestávce znovu asistoval hlavičkou Campana a úspěšně srovnal skóre za Inter Miami. V prodloužení byla dynamika Miami International jako duha. Gól Martineze pomohl týmu předjet soupeře, ale křehkou obranu týmu soupeř stále rozbíjel. Obě strany v prodloužení remizovaly 3:3. V penaltovém rozstřelu se brankář Callender postaral o další skvělý zákrok. Inter Miami nakonec porazil Cincinnati, jedničku Východní konference, a postoupil do finále Open Cupu. Messi, muž, který neustále vytváří zázraky. Od svého příchodu do Interu Miami zaznamenal Messi v 8 zápasech 10 gólů a 3 asistence. Z 6 po sobě jdoucích proher na 8 po sobě jdoucích vítězství. Nespočet fanoušků nosících Messiho Fotbalový Dresy bylo svědkem skokového zlepšení Interu Miami pod vedením Messiho. V této hře Messi pomáhal svým spoluhráčům s dovednostmi, klidnou myslí a silnou přitažlivostí, aby se stal protagonistou vítězství ve hře. Věřím, že nespočet fanoušků se raduje, že žijeme v Messiho éře.