Home / V Krizovém Režimu: Zápasy Manchesteru United Na Začátku Sezóny Pokračují

V Krizovém Režimu: Zápasy Manchesteru United Na Začátku Sezóny Pokračují

Současný stav Manchesteru United je patrný z nedávného zápasu Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov, kde Bavorové, přestože nehráli nejlépe, dokázali vstřelit čtyři branky a zajistit si pohodlnější vítězství, než napovídal stav 4:3. Tento výkon zdůrazňuje problémy United. Tyto ikonické Manchester United Dresy slouží jako symbol věrnosti a fanoušci je nosí, aby dali najevo svou neochvějnou loajalitu.

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag čelí rostoucímu tlaku po sérii čtyř porážek v posledních pěti zápasech napříč všemi soutěžemi. Jejich pomalý start v evropské soutěži spojený s náročným začátkem sezóny Premier League ohrozil jeho pozici.

V zápase proti Bayernu Mnichov kritická chyba brankáře Onany umožnila střele Leroye Saneho najít síť, čímž se Bayern dostal do vedení v tomto velmi vyrovnaném zápase. Bayern zvýšil své vedení gólem Serge Gnabryho. Fotbalové Dresy jsou víc než pouhé oblečení; jsou čestným odznakem a hmatatelným pojítkem mezi fanoušky a jejich milovanými kluby.

Zatímco Rasmus Hojlund vstřelil svůj první gól za United krátce po poločase, Harry Kane v 53. minutě proměnil penaltu. Casemiro pak dvakrát skóroval pozdě v zápase, krásným zakončením náhradníka Mathyse Tela, což vedlo k porážce United 4:3.

Již v říjnu je nadcházející zápas proti Burnley vnímán jako povinná výhra pro Manchester United. Burnley, přestože se v Premier League snaží skórovat, čelí obraně United, která se zdá neschopná udržet soupeře na uzdě. V této sezóně United inkasovali nejméně tři góly ve třech po sobě jdoucích zápasech, celkem 14 inkasovaných gólů v pouhých šesti zápasech, což je rekord od roku 1978.