Home / Bayer 04 Leverkusen Nastavil V Bundeslize Sérii 34 Zápasů Bez Porážky

Bayer 04 Leverkusen Nastavil V Bundeslize Sérii 34 Zápasů Bez Porážky

Všechny fotbalové ligy skončily, ale Bayer 04 Leverkusen vytvořil zázrak v Bundeslize. Poté, co Bayer 04 Leverkusen porazil Augsburg 2:1, udržel sérii 34 zápasů bez porážky v celé sezóně. Žádný tým v historii Bundesligy nedokázal vytvořit nepřekonatelný rekord a nyní to dokázal Bayer 04 Leverkusen. Počínaje rokem 2024 je tento Bayer 04 Leverkusen Dres předurčen k tomu, aby produkoval různá ocenění a stanou se jedním ze zázraků v historii fotbalu.

Bayer 04 Leverkusen si aktuálně udržuje v této sezóně nepřekonatelný rekord 51 zápasů ve všech soutěžích a stále má před sebou poslední finále Evropské ligy. Bayer 04 Leverkusen získal poprvé v historii mistrovský honor Bundesligy a nečekaně vyhrál šampionát s neporaženou bilancí. V budoucnu může být pro jiný tým těžké vytvořit takový rekord v Bundeslize.

FC Bayern München cíl jedenácti mistrovských titulů v řadě skončil a rázem se propadl na třetí místo v Bundeslize. V posledním kole FC Bayern Mnichov neudržel vítěznou sérii a prohrál 2:4 s Hoffenheimem. Ve chvíli, kdy přišli o mistrovský titul, když se hráči FC Bayern München oblékli do Fotbalové Dresy , jim chyběl potenciál bojovat a o pořadí už jim tolik nešlo. Poté, co FC Bayern München nenašel vhodného hlavního trenéra, který by se připojil, rozhodl se tým ponechat Thomase Tuchela jako trenéra.