Home / Manchester United Prohrál 3-4 S Kodaní A Snažil Se Kvalifikovat Ze Skupiny

Manchester United Prohrál 3-4 S Kodaní A Snažil Se Kvalifikovat Ze Skupiny

Ve čtvrtém kole skupinové fáze Ligy mistrů byl Manchester United zvrácen Kodaní navzdory vedení 2:0 a nakonec prohrál s Kodaní 3:4. Je nepředstavitelné, že se tento gigant Premier League po čtyřech odehraných kolech umístil na konci skupiny s pouhými 3 body! V úvodu utkání převzal iniciativu k útoku Manchester United hrající venku. Hoylen v Fotbalové Dresy Manchester United číslo 11 vstřelil 2 góly v řadě a pomohl týmu k vysněnému začátku 2:0 brzy. Ve 41. minutě hry byl vyloučen Rashford s červenou kartou a situace Manchesteru United nabrala nečekaný spád. Před poločasem vstřelila Kodaň 2 góly během 9 minut, aby vyrovnala skóre. Když se skóre změní z 2-0 na 2-2 a poté z 3-2 na 3-4. Tváří v tvář Kodani, jejíž tým má hodnotu pouhých 66,35 milionů eur, jakožto gigant Premier League s hodnotou 870 milionů eur, nemá Manchester United žádnou výhodu. Na konci tohoto zápasu je kvalifikační situace Manchesteru United velmi složitá. Ze 4 kol skupinové fáze nasbírali pouze 3 body a aktuálně jim patří čtvrté místo ve skupině A. Dále se utká s Bayernem, který je na čele pořadí skupiny. Rozpačitá bilance Manchesteru United může pokračovat. Naštěstí díky dominanci Bayernu ve skupině mají Galatasaray a Kodaň náskok pouze 1 bodu. Dále Manchester United potřebuje vyhrát dva po sobě jdoucí zápasy, aby si zajistil kvalifikaci. Ale soudě podle nedávného výkonu Manchesteru United, mohou skutečně porazit Bayern, který se již kvalifikoval brzy?