Home / Premier League: Tottenham 1-1 Everton Venku, Nahradil Manchester United Na 4. Místě

3. dubna, 29. kolo Premier League, Tottenham venku 1:1 Everton. Kane v Fotbalové Dresy Tottenham Hotspurvstřelil penaltu ve druhém poločase, ale Michael Keane v Fotbalové Dresy Evertonji na poslední chvíli vyrovnal. Nakonec tato remíza stačí k tomu, aby Tottenham překonal Manchester United a dostal se na čtvrté místo.

15. minuta Perisic centroval z levé strany před hřiště, Kane hlavičkoval ve středu pokutového území, ale minul. 58. minuta Kane při tlaku zprava vysunul Graye, poté se zvedl Dukure a střetl se s Kanem. Hodil rukou a zasáhl Kanea do obličeje, poté Kane spadl na zem a zakryl si obličej, rozhodčí dal Dukureovi červenou kartu, aby ho vyloučil, Kane dostal žlutou kartu.

66. minuta Tottenham prošel z přední části hřiště na levou stranu pokutového území. Perisic přihrál míč dopředu, Romero se otočil zpět a získal míč, poté ho podrazil Michael Keane. Tottenham dostal pokutový kop, dal ho Kane, Tottenham 1:0! 88. minuta Lucas Jr. si vyšlápl na Michaela Keana při protiútoku v přední části hřiště, poté ho rozhodčí vyloučil červenou kartou. 90. minuta Michael Keane dribloval s míčem do horní části oblouku, provedl několik úprav a pak vytvořil nádhernou světovou vlnu, Everton 1:1!

Statistiky Whoscored ukazují, že Tottenham v této sezóně inkasoval 7krát kvůli chybám, což je nejvíce ze všech týmů. Od doby, kdy byl Conte novým trenérem, došlo v Premier League k 10 gólům, které vedly k inkasovaným gólům, stejně jako Leeds United a na druhém místě za 14krát Evertonu. Kromě toho Chelsea (8krát), Arsenal (6krát) a Liverpool (6krát).