Home / Real Madrid Vyhrává Evropský Superpohár A Tvoří Historii

Real Madrid Vyhrává Evropský Superpohár A Tvoří Historii

Finále evropského Superpoháru 2024 odstartovalo na Národním stadionu v polské Varšavě, Real Madrid a Atalanta odehrály nádherný duel. Brankami Valverdeho a Mbappeho porazil Real Madrid velmoc Serie A 2:0 a úspěšně získal šestou trofej evropského Superpoháru. V této hře vytvořila luxusní sestava Realu Madrid poprvé v oficiálním zápase přední trojzubec složený z Viniciuse, Mbappeho a Rodriga, který ukázal silnou ofenzivní sílu. I když je známo, že mezi hráči v Fotbalové Dresy Atalanta a Realem Madrid je zřetelná propast, obě strany na začátku utkání těžko hledaly útočné příležitosti a upadly do patové situace. Na konci prvního poločasu byl stav na obou stranách nerozhodný 0:0. Ve druhém poločase hra postupně vyvrcholila. V 59. minutě Bellingham asistoval Valverdemu, aby prolomil patovou situaci a Real Madrid se ujal vedení. V 68. minutě skvělá spolupráce Rodriga, Viniciuse a Bellinghama pomohla Mbappemu vstřelit svůj první gól a zamknout vítězství Realu Madrid. Na konci zápasu Real Madrid porazil Atalantu 2:0 a kapitán Modrič držel trofej vysoko a stal se týmem, který vyhrál Evropský Superpohár nejvícekrát. Bellingham byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem zápasu a Mbappe v Dres Real Madrid č. 9 vstřelil při svém debutu v Realu Madrid první gól a první mistrovský titul Realu Madrid, čímž ukázal svůj velký potenciál v novém týmu. Sestava Realu Madrid je ještě silnější a vyhlídky na novou sezónu jsou vzrušující.