Home / Ace Vs. Ace, Premier League Manchester City Prohrál Venku 0:1 S Tottenhamem

Ace Vs. Ace, Premier League Manchester City Prohrál Venku 0:1 S Tottenhamem

V posledním zápase s Manchesterem City doma Kulu a Emerson vstřelili 2 góly Tottenhamu v prvním poločase, což bezpochyby zasadilo Manchesteru City velkou ránu. Ve druhém poločase Alvarez a Haaland oblékli Fotbalové Dresy Manchester City a vstřelili 2 po sobě jdoucí góly, což zvedlo morálku Manchesteru City, poté se dvakrát trefil Mahrez. Manchester City nakonec porazil Tottenham 4:2.

Tentokrát se však na domácím hřišti Tottenhamu prosadil Kane v Dresy Tottenham Hotspur , Manchester City nakonec porazil Tottenham 0:1 a Kane se stal nejlepším střelcem historie týmu Tottenham. Když gratuluji Tottenhamu, je mi líto i Manchesteru City. Jako hlavní trenér Manchesteru City přiměla Guardiolova porážka mnoho fanoušků pochybovat o jeho síle.

Když se podíváme na Guardiolův záznam trénování Manchesteru City, čtyři tituly v Premier League, jeden titul v FA Cupu a čtyři tituly v Ligovém poháru, kolik lidí to dokáže. Výhra či prohra je ve vojenských záležitostech běžnou záležitostí, důležité jsou zkušenosti a ponaučení získané v této soutěži. Když se těšíme na další zápas Manchesteru City, uvidíme vyspělejší tým Manchester City.