Home / Barcelona Vede La Ligu S Pěti Výhrami V řadě

Barcelona Vede La Ligu S Pěti Výhrami V řadě

V pátém kole sezóny 24-25 La Ligy porazila Barcelona venku Gironu 4:1, čímž dosáhla skvělého rekordu pěti ligových výher v řadě. Lewandowski v Dres FC Barcelona č. 9 zahájil 100. milník své barcelonské kariéry, zatímco 17letý génius Yamar jasně zazářil, když dvakrát skóroval, aby pomohl týmu zcela kontrolovat hru. V minulé sezóně se Girona stala super černým koněm La Ligy se svým vynikajícím výkonem, ale mnoho hlavních hráčů letos v létě tým opustilo a noví hráči se ještě plně nezačlenili do týmu. Naproti tomu Barcelona v čele s Flickem předváděla silný ofenzivní fotbal a zatím zůstala neporažena. V této hře nedokázala Girona vzdorovat díky tiché spolupráci mezi hráči Barcelony. Po začátku zápasu Barcelona rychle převzala iniciativu. Ve 30. minutě Yamar v Fotbalové Dresy s číslem 19 kradl a zasunul míč do branky, aby pro Barcelonu přerušil patovou situaci. Ve 37. minutě zahrával Rafinha přímý kop a Yamarova nádherná trefa rozšířila skóre na 0:2. Ve druhém poločase se ve 47. minutě trefil z malého úhlu Olmo a Barcelona navýšila svůj náskok na 3 branky. V 64. minutě si Pedri v klidu prostrčil míč a znovu skóroval a Barcelona vedla 4:0. Girona vstřelila v 80. minutě gól Stuaniho a nakonec upravila skóre na 1:4. Tato hra nejen zdůrazňuje silnou ofenzivní sílu Barcelony, ale také dokazuje, že Flickova taktika je dobře připravená. Tým v 5 ligových kolech nastřílel 17 gólů a je ve vyhroceném stavu. Zejména Yamalův vynikající výkon z něj udělal nejlepšího hráče hry. V 5 kolech nové sezóny přispěl 3 góly a 4 asistencemi, čímž ukázal svůj velký potenciál. Pod Flickovým vedením se bude očekávat, že Barcelona znovu získá svou dřívější dominanci.