Home / Nádherná Remíza Mezi Manchesterem City A Arsenalem

Nádherná Remíza Mezi Manchesterem City A Arsenalem

Manchester City, mistr minulé sezóny Premier League, vyhrál všechny čtyři zápasy na začátku a Haaland v Dres Manchester City číslo 9 byl v horké formě a stal se středem pozornosti všech. Na druhou stranu Arsenal se 3 výhrami a 1 remízou ukázal pevnou obranu a dobrou týmovou spolupráci a zůstal neporažen. Tvrdá bitva mezi Manchesterem City a Arsenalem doma v 5. kole Premier League však byla plná dramatu. Zranění Rodriho a červená karta Trossarda hru zamotaly. Přestože Manchester City během zápasu vyslal 30 střel, obě strany skončily remízou 2:2, což bylo překvapivé. V úvodu utkání zaskočil Havertzův faul při rozehrávce Manchester City, ale Haalandův gól z 9. minuty domácí atmosféru rychle roznítil. Arsenal, který hrál venku, se však nenechal odradit. Branky Martinelliho a Gabriela jim umožnily předběhnout v prvním poločase, i když Trossardova červená karta donutila Arsenal hrát ve druhém poločase v 10 lidech. I přes ztrátu jednoho hráče Arsenal stále předváděl houževnatou obranu. Ještě odvážněji se předvedl brankář Raya v Arsenal Fotbalové Dresy s číslem 22, který opakovaně zneškodnil ofenzivu Manchesteru City. Rayaův vynikající výkon z něj udělal největší vrchol hry. Stonesův gól v nadstaveném čase však pomohl Manchesteru City k těžké remíze. Po tomto zápase Manchester City nadále vedl pořadí s 13 body, zatímco Arsenal a Chelsea následovaly těsně za nimi. Vzhledem k tomu, že konkurence v Premier League sílí, tato remíza odráží nejen blízkost síly obou stran, ale také nutí fanoušky těšit se na další zápas Premier League.